W naszej ofercie znajdziecie Państwo nowoczesne bramy wjazdowe. Możliwość wykonania indywidualnego projektu czy wyboru materiału z jakiego zostanie wykonana brama to duża zaleta firmy LOOKSTAL wraz z atrakcyjnymi cenami. Nowoczesne systemy bramowe, które jesteśmy w stanie Państwu zaoferować idealnie komponują się z najnowszymi trendami. Gotowe już bramy z czarnej stali, ogrodzenia (przęsła ogrodzeniowe) poddajemy cynkowaniu ogniowemu dzięki czemu są odporne na warunki atmosferyczne. Wykonujemy także bramy aluminiowe, dzięki czemu jest możliwość zastosowania szerszych profili w stosunku do stalowych ze względu na mniejszą wagę.

Zalecamy, aby wszystkie metalowe bramy były pomalowane proszkowo na dowolny kolor z palety RAL. Jest to gwarancja zdobycia odpornej na niekorzystne warunki atmosferyczne powłoki, która utrzymuje również efekty wizualne na długie lata.


Bramy wjazdowe metalowe – proponowane rozwiązania:

  • BRAMA WJAZDOWA JEDNO LUB DWUSKRZYDŁOWA – to rozwiązanie dla właścicieli, którzy posiadają ograniczoną ilość wzdłuż ogrodzenia. Ze względu na fakt, że brama taka w porównaniu do bramy przesuwnej nie wymaga szyny to jest opcją tańszą dla inwestora.

Wszystkie wykonywane przez nas bramy wjazdowe są przygotowane do założenia automatyki. Oferujemy kompletną usługę począwszy od doradztwa, pomiaru, wykonania, cynkowania ogniowego, malowania proszkowego na dowolny kolor po transport i montaż. Głównym obszarem świadczenia usług przez firmę LOOKSTAL jest Małopolska (Myślenice, Skawina, Kraków, Wieliczka, Gdów, Bochnia, Nowy Targ, Nowy Sącz, Wadowice oraz inne). Zapraszamy do zapoznania się z pozostałą ofertą w skład, której wchodzą ogrodzenia metalowe (ogrodzenia palisadowe), balustrady zewnętrzne, balustrady wewnętrzne oraz inne.