Nasza firma oferuje metalowe balustrady wykonane ze stali czarnej zarówno kute, tradycyjne jak i balustrady nowoczesne. Balustrady nowoczesne wykonujemy w dowolnej konfiguracji z profili o przekroju kwadratowym, prostokątnym lub okrągłym. Wszystkie balustrady wykonujemy na indywidualne zamówienie wobec czego możemy stworzyć innowacyjny wzór. Ze względu na umiejscowienie balustrad rozróżniamy balustrady wewnętrzne oraz balustrady zewnętrzne.

  • BALUSTRADY ZEWNĘTRZNE to często balustrady balkonowe, balustrady tarasowe, balustrady zabezpieczające okna balkonowe tzw. balkony francuskie (balustrady francuskie). Nowoczesne balustrady palisadowe obecnie przybierają prostą postać co przekłada się, że będą pasować do każdego rodzaju domu jednorodzinnego. Metalowe barierki narażone są na wpływ niekorzystnych warunków atmosferycznych dlatego też, wszystkie elementy cynkujemy ogniowo oraz malujemy proszkowo na dowolny kolor z palety RAL – jest to gwarancja zwielokrotnienia żywotności oraz utrzymania efektów wizualnych na długie lata.
  • BALUSTRADY WEWNĘTRZNE to głównie metalowe balustrady schodowe. Z naszej oferty, możesz wybrać barierki nowoczesne, które idealnie wpasują się niemal w każdy wystrój Twojego wnętrza. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie oraz z wielką precyzją co przekłada się na swoją niepowtarzalność. Lubimy wyzwania dlatego też czekamy na Państwa propozycje, które postaramy się urzeczywistnić w jak najlepszej formie. Barierki na schody przeżywają odrodzenie, do mody wchodzą balustrady harfowe tzw. harfy czyli pionowe profile ułożone równolegle względem siebie, często sięgają samego sufitu. W ofercie dostępne są również poręcze schodowe, poręcze ścienne, pochwyty metalowe.

Starannie wykonane wyroby są transportowane i montowane gratis na terenie Małopolski (Kraków i okolice).